دانلود (از دلاكروا تا نئوامپرسیونسیم)

ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم

به صفحه دانلود فایل (از دلاكروا تا نئوامپرسیونسیم) خوش آمدید برای دانلود روی دکمه زیر کلیک کنید. شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل از دلاكروا تا نئوامپرسیونسیم را دانلود خواهید کرد

از دلاكروا تا نئوامپرسیونسیم 73 صفحه با فرمت doc

از ویژگی های عالم این است كه پیوسته تغییرات و تحولاتی در آن رخ می دهد و با تحقیقات و پژوهش های تازه كه از دیدگاههای مختلف درباره زمینه های هنری انجام می گیردد. اطلاعات بیشتر و مدارك بهتری بدست میرسد. بدین جهت همواره ضروری است بر آنچه كه قبلاً گفته یا نوشته شده مروری تازه انجام گیرد و با اطلاعات جدیدی تكمیل گردد. تحقیق حاضر كه از نظر خوانندگان محترم می گذارد، دارای همین ویژگی و خصوصیت است كه درباره مهمترین سبك ها و روش های نقاشی بحث می كند كه در جهان هنر بوجود آمده و در حال تغییر و تحول گردیده همگی بر این مطلب توافق دارند كه تغییر و تحول نقاشی خصوصیات اجتماعی ، سیاسی، علمی و فرهنگی جامعه بوده، شكل و محتوی آثار، هماهنگ با آن ، موجبات پیدایش این سبك ها گردید و این روش های هنری را تشكیل داده است.

در این تحقیق سعی بر این شده كه مختصری در مورد زندگی نامه نقاش برجسته رمانتیسم و سبك های رمانتیك ، نوكلاسیك ، رئال و ناتورالیسم ، امپرسیونیسم و نئوامپرسیونیسم و آثاری چند از هنرمندان این سبك ها را برای شما عزیزان و علاقمندان به هنر و نقاشی نمایش داده باشیم.

فهرست مطالب

پیشگفتار

مقدمه1

فصل اول : كلاسیك و رمانتیك

هنر اوزن و لاكروا 3

هنر كلاسیك و دموكراسی5 رمانتیك 8

نئوكلاسیك 10

رمانتیك در برابر كلاسیك 13

مقایسه كلاسیك و رمانتیك14

فصل دوم : رئالیست و ناتورالیست

گوستا و كوربه 21

ژان فرانسوا میله23

انور دمیه25

نانوتورالیست28

فصل سوم : امپرسیونیسم و تئوامپرسیونسیم

امپرسیونسیم36

امپرسیونسیم در سینما و عكاسی42

پیدایش نئوامپرسیونیسم43

نئوامپرسیونسیم47

فعالیت های وان گوگ 53

نظریه سینیاك54

نتیجه گیری 58

فهرست منابع 60

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

مطالب تصادفی